Jak powiesić telewizor na ścianie?

8Najlepszym sposobem na montaż ścienny telewizora w naszym domu są uchwyty TV z pełną regulacją. Akcesoria montażowe tego typu pozwalają bowiem na optymalne dopasowanie ekranu telewizora do położenia naszego wzorku, niezależnie od tego czy siedzimy na kanapie czy w fotelu (doskonała widoczność ekranu telewizora z każdego miejsca pokoju).

Przykładem profesjonalnego uchwytu z pełną regulacją jest uniwersalny wieszak do telewizora Vivanco WM4725. Wyróżnia się on stylowym wykończeniem, solidną konstrukcją oraz maksymalną swobodą w regulacji położenia ekranu telewizora. Dzięki uchylno-obrotowej konstrukcji z podwójnym ramieniem, z łatwością dopasujemy ekran zamocowanego na ścianie telewizora do kierunku, wysokości, a nawet odległości naszego wzorku.
34890
Jak już wspomniałem powyżej jest to uchwyt uniwersalny, który dzięki otworom montażowym w standardzie VESA może współpracować z telewizorami LCD/LED/Plazma większości producentów. Maksymalny rozstaw otworów montażowych wynosi 400 x 400 mm, co oznacza że pasuje do praktycznie każdego telewizora z ekranem o przekątnej od 32 do 47 cali. Odporna na odkształcenia i złamania konstrukcja (wykonana ze stali), zapewnia bezpieczny montaż dla telewizorów o wadze do 25 kg. Atutem mocowania TV LED Vivanco Vivanco WM 4725 są także zaciski do prowadzenia kabli połączeniowych między telewizorem, a urządzeniami kina domowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>