Montaż ścienny telewizorów LCD, LED, plazma

LC-U9R2-3-viewPrezentujemy jeden z najlepszych na rynku uchwytów do montażu ściennego płaskich telewizorów LCD, LED, plazma. Uchwyt do TV w wersji LC-U9R2 55 jest produktem, który wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny, zaś dzięki wysokiej funkcjonalności i uniwersalnej konstrukcji jest w stanie sprostać oczekiwaniom szerokiego grona wymagających użytkowników.

LC-U9R2 55 to uniwersalny uchwyt do TV średniej i dużej wielkości. Wyposażony w otwory montażowe w standardzie VESA (maksymalnie 400 x 400 mm) może być stosowany do montażu ekranów LCD/LED/Plazma o przekątnej od 32 do 55 cali. Maksymalny poziom bezpieczeństwa dla instalowanego na ścianie telewizora, zapewnia odporna na odkształcenia i złamania konstrukcja, będąca w stanie wytrzymać obciążenie do 45 kg.

LC-U9R255
Z punktu widzenia miłośników kina domowego największym atutem mocowania TV LC-U9R2 55 jest jego uchylno-obrotowa konstrukcja (regulacja obrotu, pochylenia oraz dystansu ekranu od powierzchni ściany w zakresie od 54 do 483 mm), dzięki której bez najmniejszego problemu dostosujemy ekran telewizora do położenia wzorku widza (maksymalny komfort oglądania filmów i telewizji). Na uwagę zasługuje także nowoczesne wykończenie oraz zaciski do prowadzenia kabli połączeniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>