Montaż sufitowy telewizorów LCD/LED

LC-U4R263C-instalPrzedstawiany uniwersalny uchwyt sufitowy do telewizorów LCD/LED LC-U4R2 63C, który dzięki przemyślanej konstrukcji sprawia, że montaż sufitowy płaskich telewizorów jeszcze nigdy nie był tak łatwy i bezpieczny. W pierwszej kolejności należałoby zaznaczyć, że uchwyt do TV z serii LC-U4R2 63C jest mocowaniem uniwersalnym (standard VESA), dzięki czemu możemy stosować go do sufitowego montażu telewizorów LCD/LED/Plazma większości producentów – pasuje do ekranów o przekątnej od 30 do 63 cali.


Dużym ukłonem producenta uchwytu TV LC-U4R2 63C w stronę jego użytkownika jest wszechstronna regulacja położenia ekranu telewizora, dzięki czemu z łatwością dostosujemy go do kierunku i wysokości wzroku użytkownika. Uniwersalny uchwyt sufitowy do TV LC-U4R2 63C pozwala bowiem na regulacją kąta obrotu i pochylenia ekranu. Dodatkowo dzięki wysięgnikowi o długości 870 – 1560 mm może być stosowany zarówno w niskich, jak i wysokich pomieszczeniach.

LC-U4R263C
W komplecie z uchwytem do TV LC-U4R2 63C znajdziemy niezbędne akcesoria montażowe. Całości dopełnia stylowe wykończenie w kolorze czarnym. Idealny do zastosowania w obiektach gastronomicznych, sklepach, itp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>