18675946_30364406_trimmed

Uchwyty biurkowe do monitorów LCD i LED

LC-UB123PRO-viewUchwyty biurkowe do monitorów LCD i LED to doskonały sposób na optymalne zagospodarowanie przestrzeni na biurku oraz stworzenie komfortowego środowiska pracy. Stojaki biurkowe do monitorów są powszechnie wykorzystywane przez pracowników biurowych, grafików komputerowych, programistów oraz analityków giełdowych. Jeśli poszukują Państwo funkcjonalnego uchwytu biurkowego do monitorów w przystępnej cenie to jedną z ciekawszych propozycji rynku jest uchwyt biurkowy LC-UB 123 PRO.

Uchwyt biurkowy do monitorów LC-UB 123 PRO na tle innych produktów w tym przedziale cenowym wyróżnia się za sprawą nowoczesnego wzornictwa oraz możliwością optymalnego dopasowania położenia ekranu monitora do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki uchylno-obrotowej konstrukcji, uchwyt do biurka LC-UB 123 PRO pozwala na regulacją kąta pochylenia, obrotu oraz odległości ekranu monitora od wzorku użytkownika (maksymalny komfort pracy przy komputerze).

LC-UB123PRO

Kolejną zaletą proponowanego uchwytu jest uniwersalny rozstaw otworów montażowych VESA (maksymalnie 100 x 100 mm), dzięki któremu możliwa jest współpraca z monitorami większości producentów – nadaje się do montażu praktycznie każdego monitora LCD/LED o przekątnej od 13 do 23 cali. Dodatkowe atuty modelu LC-UB 123 PRO to: solidna konstrukcja o udźwigu do 10 kg, funkcja PIVOT, zaciski do organizacji kabli połączeniowych, wygodny montaż do blatu biurka za pomocą imadełka z regulowanym rozstawem szczęk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>