Uchwyty do telewizorów Vogels

w53070-4Vogels to znana na całym świecie firma, która zajmuje się produkcją najwyższej jakości akcesoriów do systemów kina domowego oraz innych instalacji audiowizualnych. W ofercie marki Vogels znajdą Państwo najlepsze na rynku uchwyty do TV LED, LED i Plazma, które zarówno pod kątem estetyki wykonania, jak i funkcjonalnością są w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich odbiorców, także tych najbardziej wymagających.

W ostatnim czasie do sprzedaży trafił kolejny uchwyt TV marki Vogels, który zaprojektowano z myślą o zapewnieniu maksymalnej kontroli nad położeniem telewizora względem kierunku, wysokości i odległości wzorku widza. Jest nim uniwersalny wieszak TV W53070 Vogels, który pasuje do większości płaskich ekranów o przekątnej od 32 do 55 cali (otwory montażowe w standardzie VESA – maksymalnie 400 x 400 mm).
w53070-1

Uchylno-obrotowa konstrukcja mocowania TV W53070 Vogels pozwala na regulację kata pochylenia w zakresie 20 stopni, kąta obrotu w zakresie 180 stopni oraz odległości ekranu od powierzchni ściany w zakresie od 53 do 535 mm. Na wyróżnienie zasługują także inne właściwości użytkowe uchwytu telewizyjnego W53070 Vogels, takie jak: stylowe wykończenie w kolorze czarnym, innowacyjny system Easy Click, wbudowana poziomica zapewniająca idealne położenie TV w poziomie, zaciski do prowadzenia kabli, magnes podtrzymujący uchwyt oraz najwyższej jakości akcesoria montażowe (kołki i śruby).
W53070

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>