Uchwyty do TV Vogels serii M4

vogels-msrW ofercie marki Vogels pojawiły się nowe uchwyty do TV LCD, LED, Plazma, które podobnie jak inne mocowania telewizyjne tej marki, charakteryzują się funkcjonalną i wytrzymałą konstrukcją oraz możliwością współpracy z telewizorami różnych producentów. Jednym z lepszych uchwytów telewizyjnych tej serii jest wieszak TV Vogels M42040, który pozwala na optymalne dopasowanie położenia  ekranu telewizora do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Ich uchylno-obrotowa konstrukcja z wysięgnikiem sprawia, że mamy pełną kontrolę nad położeniem telewizora i w każdej chwili możemy zmienić jego kąt pochylenia (+/- 15 stopni), obrócić (+/- 90 stopni) oraz zmienić odległość od powierzchni ściany (regulowana długość ramienia w zakresie od 95 do 550 mm). Z tego też powodu uchwyty do telewizorów Vogels M42040 doskonale nadają się do zastosowania w systemach kina domowego oraz wymagających instalacjach multimedialnych.

M42040

Istotną właściwością użytkową mocowania TV Vogels M42040 są otwory montażowe w standardzie VESA (uniwersalne). To właśnie dzięki nim, uchwyty do TV z serii M42040 możemy stosować do montażu ściennego większości telewizorów o przekątnej od 32 do 55 cali (81 – 140 cm). Optymalny poziom bezpieczeństwa gwarantuje solidna konstrukcja będąca w stanie wytrzymać obciążenie do 25 kg.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>