Uniwersalne, regulowane uchwyty do TV

LC-U1R2-3-viewUniwersalne uchwyty do TV z regulacją położenia ekranu telewizora to obecnie najczęściej wybierane akcesoria montażowe do ściennej instalacji płaskich telewizorów LCD, LED i plazma. Wybór regulowanych uchwytów do TV jest niezwykle szeroki, dzięki czemu bez problemu znajdziemy ten, który w 100% będzie spełniał nasze wymagania.

Doskonałym przykładem bezpiecznego i funkcjonalnego uchwytu do TV za rozsądne pieniądze jest ścienny wieszak do telewizorów LC-U1R2 42C, który zaprojektowano z myślą o współpracy z małymi i średnimi telewizorami. Łatwe dopasowanie posiadanego modelu telewizora do uchwytu LC-U1R2 42C zapewniają otwory w standardzie VESA. Proponowany uchwyt do TV pasuje do większości ekranów o przekątnej od 23 do 42 cali.

LC-U1R242C

Jego regulowana konstrukcja pozwala na uzyskanie najlepszych warunków do oglądania filmów i telewizji. Regulacja ekranu telewizora we wszystkich płaszczyznach, pozwala na jego optymalne dopasowanie do położenia wzorku użytkownika. Atutem mocowania TV w wersji LC-U1R2 42C jest także solidna konstrukcja o stylowym wykończeniu zapewniająca udźwig do 35 kg, zaciski do prowadzenia kabli połączeniowych oraz wbudowana regulacja poziomu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>